me4

Jarosław Tokarek

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości
Kierownik Oddziału
Nr licencji zawodowej 25203

Jarek oprócz pasji do nieruchomości, uwielbia także piłkę nożną i podróżowanie. Lubi gotować, ale czas na przyrządzanie pysznych posiłków woli przeznaczyć na poszukiwanie dla Was wymarzonych czterech kątów. Największą motywacją są dla niego zadowoleni klienci, którzy z chęcią polecają go dalej.

74

Wioletta Muszkiewicz

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości
Nr licencji zawodowej 27277

Rynek nieruchomości nie ma przed nią tajemnic. Ekspert zarówno na rynku najmu jak i sprzedaży. Posiada niesamowite poczucie estetyki, z sukcesem wykończyła niejedno mieszkanie pod klucz, które zadowoliło najbardziej wymagających klientów. W wolnym czasie lubi jazdę na rowerze oraz wszelkie podróże w kraju i zagranicą.

84

Anna Kołakowska-Burza

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości
Nr licencji zawodowej 27273

Ania, to dziewczyna która zaraża wszystkich uśmiechem, optymistyczna i zawsze zaangażowana na 100% w to co robi. Uwielbia kontakt z ludźmi. Wolne chwilę spędza ze swoimi psami na długich spacerach, a jej ogromną pasją jest Nordic Walking. 

99

Patrycja Okuniewska

Specjalista ds. Nieruchomości

Od zawsze interesowała się rynkiem nieruchomości, dlatego dziś pasja przerodziła się w pracę, w którą Patrycja wkłada całe swoje serce. Klienci to wiedzą dlatego mają pewność że znajdzie ona dla nich wymarzoną nieruchomość. Nieruchomości gruntowe to jej specjalność. Prywatnie Patrycja uwielbia podróże i jest mamą dwójki uroczych maluchów.

78

Wiktoria Dąbrowska

Specjalista ds. Nieruchomości

Wiktoria to dziewczyna z głową pełna pomysłów. Świetnie porusza się po rynku nieruchomościowym i zawsze jest na bieżąco z nowymi trendami. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia , a każda jej transakcja kończy się sukcesem. W wolnych chwilach oddaje się swojej kolejnej pasji jaką jest kosmetologia. Uwielbia egzotyczne podróże i wyjścia ze znajomymi.

Facebook
Facebook